• Teknik Part Plastik Makina ve Yedek Parça Limited Şirketi.
  • iletisim@teknikpart.com.tr
Safa Mah. Keleşoğlu Cad.

No 27 A Sancaktepe/İST.

Şirket: + 90 216 606 18 75

Fax : +90 216 606 18 76

HAKKIMIZDA

2018 Mayıs ayında kurulan Teknik Part Plastik Makine ve Yedek Parça Limited Şirketi. 2001 yılından buyana oluşturduğu sektörel tecrübesi ile Krauss Maffei, Engel, Demag, Arburg ve Netstal gibi avrupa markaları yanı sıra Haitian, Jonwai, Woojin, Yizumi gibi uzak doğu marka enjeksiyon makineleri için orjinal ürünler kapsamında yedek parça tedariği yapmak için kurulmuş olan bir firmadır.

Ayrıca plastik enjeksiyon makineleri yanında Sepro, Wittman, Wetec gibi Robot Otomasyon sistemleri ile beraber çevre ekipmanları için de yedek parça tedariği yapmaktadır.

2001 yılından buyan sektöre yön veren firmalarda ileri seviyede edindiğimiz tecrübeler ile özellikle Otomotiv, Beyaz Eşya, Medikal, Mühendislik plastikleri ve diğer plastik üretimi yapan fabrikaların üretim hassasiyetlerini bilerek tedarik zincirimiz en hızlı ve en uygun maliyetlerde olacak şekilde tasarlanmıştır.

Yıllar içerisinde oluşturduğumuz tecrübe ve disiplinli yapımızın yanı sıra esnek ve dinamik yapımız ile de müşterilerimizin istekleri doğrultusunda hizmet kalitesini her geçen gün arttırmak için sürekli olarak gelişimini devam ettiren ALTERNATİF YEDEK PARÇA ve MAKİNE TEDARİKÇİNİZ olma yolunda emin adımlar ile ilerlemekteyiz.

2021 yılında AR-GE ve tasarım çalışmalarını tamamladığımız “Sofraların Soğuk Keyfi” sloganıyla ortaya çıkan yeni markamız STAND COOL Türkiye ve Dünya pazarında satışa sunulmuştur..

Hızlı Tedarik

Mümkün Olan En Hızlı Tedarik Seçenekleri

Garantili ve Orijinal Ürünler

Daha Uygun Fiyatlarda Orjinal ve Garantili Ürünler

Uygun Fiyat Seçenekleri

Alternatif Olmanın Avantajını Kullanın

Enjeksiyon makineleri ve yan ekipmanlar ile ilgili ihtiyaçlarınız içinTeklif İsteyiniz