• Teknik Part Plastik Makina ve Yedek Parça Limited Şirketi.
  • iletisim@teknikpart.com.tr
Safa Mah. Keleşoğlu Cad.

No 27 A Sancaktepe/İST.

Şirket: + 90 216 606 18 75

Fax : +90 216 606 18 76

Masterbatch dozajlama cihazı

Masterbatch dozajlama cihazları

  Hacimsel ve gravimetrik dozajlama cihazları

Katkı maddeleri ve masterbatch için Digicolor dozajlama cihazları, en yüksek dozaj hassasiyeti ile karakterize edilir. Ürün yelpazesi, hacimsel veya gravimetrik dozlama yapan cihazları içerir. Gravimetrik dozlama cihazları, özellikle tüketim miktarlarının kaydedilmesi ve belgelenmesi gerektiğinde kullanılır. Mikro dozajlama cihazları, mini partileri ve mikro partileri işlemek için özel olarak optimize edilmiştir.

Tüm dozajlama cihazları özellikle kompakttır ve yerden tasarruf sağlar ve doğrudan işleme makinesinin besleme bölgesinin üzerine monte edilir. Cihazlar, potansiyelsiz kontaklar aracılığıyla işleme makinesinin dozlama sinyaline kolayca bağlanabilir.

Uygulamaya bağlı olarak, ölçüm performansını kg / saat cinsinden verim ve doğruluk açısından optimize etmek için farklı ölçüm vidaları kullanılabilir.

Yüksek kaliteli paslanmaz çelik bileşenlerden yapılmış tüm cihazların tutarlı yapısı nedeniyle, Digicolor dozaj cihazları teknik, optik ve tıbbi-teknik parçaların üretimi için son derece uygundur.

ÜRÜN ve BİLGİ TALEP FORMU

Ferlin Kontak