• Teknik Part Plastik Makina ve Yedek Parça Limited Şirketi.
  • iletisim@teknikpart.com.tr
Safa Mah. Keleşoğlu Cad.

No 27 A Sancaktepe/İST.

Şirket: + 90 216 606 18 75

Fax : +90 216 606 18 76

FIEGE

FIEGE ELECTRONIC HAKKINDA

Fiege Electronic Hakkında

Fiege Electronic, sıcak yolluk kontrol teknolojisi alanında 25 yıllık derinlemesine bilgi birikimini ve tutarlı ürün geliştirmeyi temsil eder. Rekabette nasıl öne çıkıyoruz? Taahhüdümüz, güvenilirliğimiz ve sorunuza kısa yanıt sürelerimizle. Çünkü müşteri hizmetleri bizim için çok kişiseldir. Teknik bakış açımız her zaman geleceğe odaklanmış olabilir.

Ancak konu müşteri hizmetleri olduğunda, “eski tarz” şeyler yapmayı seviyoruz: Telefon döngülerine ve çağrı merkezi robotlarına inanmıyoruz. Kendini “erteleyen” değil “bakıcı” olarak gören yetkin bir danışmanla her zaman doğrudan konuşacaksınız. Çünkü biz sadece siz olduğunuzda tatmin oluyoruz.

Almanya’nın kalbinde, Avrupa metropol Rhein-Neckar bölgesinin en büyük şehirlerinden biri olan Weinheim’ın ortasında – buradan, ülke çapında ve dünyanın her yerindeki müşterilerimize danışmanlık yapıyor ve hizmet veriyoruz. 1995 yılında özel bir mühendislik ofisi olarak başlayan şirket, artık tek bir kaynaktan sıcak yolluk kontrol ekipmanı ve servisini tasarlayan, üreten ve dağıtan köklü bir şirkettir. 2013’te daha büyük tesislere taşındıktan sonra, yeniden büyümeye hazırız: Alman işçiliğine yönelik uluslararası talep yüksek olmaya devam ettiğinden, 2019’un sonunda Weinheim şehrinde daha da fazla kapasiteye sahip iş tesislerine taşındık.

Siparişe özel üretim, kısa teslimat süreleri

En küçük kontrolörden iğneli valf kontrol sistemlerine ve basınç ölçüm sistemlerine kadar tüm cihazlarımız, kalıp ve güç bağlantıları ile ilgili spesifikasyonlarınıza tam olarak uyan en büyük kullanım kolaylığı, sınırsız uyumluluk ve bireysel üretim ile karakterize edilir. Ek olarak, sıcak yolluk kontrolörlerimiz uzun bir kullanım ömrüne ve yüksek arıza güvenliğine sahiptir. Kalite ve hassasiyet her zaman en yüksek önceliğe sahiptir: Maksimum proses güvenilirliği sağlamak için, kompanzasyon hatları bazında kalıp bağlantı kablomuzu öneriyoruz.

FIEGE SICAK YOLLUK KONTROL CİHAZLARI

hero_jetmaster

JETmaster TP SERİSİ

İğne Tip Valf Kontrol Ünitesi

Basınç Kontrollu Sistem ünitesi

Aksesuarlar

ÜRÜN TALEP FORMU

ÜRÜN TALEP ET

Fiege Kontak
Ürün Seçiniz *