• Teknik Part Plastik Makina ve Yedek Parça Limited Şirketi.
  • iletisim@teknikpart.com.tr
Safa Mah. Keleşoğlu Cad.

No 27 A Sancaktepe/İST.

Şirket: + 90 216 606 18 75

Fax : +90 216 606 18 76

Alternatif Nozzle Sistemleri

  • Home
  • TEKNİK PART NOZZLE ÇÖZÜMLERİ

Teknik Part Nozzle Çözümleri

Teknik Part Nozzle Çözümleri

Teknik Part Plastik Makina ve Yedek Parça Limited Şirketi. Dikey yada yatay plastik enjeksiyon mamkinelerinde kullanılmak üzere çeşitli nozzle sistemleri sunmaktadır.  Bu ürünler sayesinde akış sorunu, metal sorunu, iş güvenliği riskleri ve renk sorunları gibi majör problemleri ortadan kaldırmaya yardımcı olacak çözümler üretmektedir.

PNÖMATİK SHUT OFF NOZZLE

Uzun kullanım ömrü ve dayanıklılığı sayesinde yıllarca sorunsuz bir şekilde kullanılabilecek düşük maliyetli bir çözüm olarak her marka ve model enjeksiyon makinesine rahatlıkla uygulanılabilir.

YAYLI SHUT OFF NOZZLE

PATENTLİ tasarıma sahip olan ürünümüz % 50 ila 60 oranına kadar cam elyaf (GF) karışımına dayanıklıdır. Özel tasarlanmış yapısı sayesinde nozzle ucunda gaz birikmesini de önlemektedir.

VORTEX MIXING NOZZLE

Vortex mixing nozzle sistemi minimum basınç kaybı ile sadece % 5 in altında sabit ve oldukça kabullenilebilir bir basınç kaybı oluşturmaktadır.

FİLTRELİ NOZZLE

Filter Nozzle sistemi patentli tasarımı sayesinde enjeksiyon basınç kaybını 1 mm filtre delik çapı için % 3 – 3 mm filtre delik çapı için % 1 e kadar düşürmektedir.