
Büyük ölçek doğrudan soğutmalı su kalıp şartlandırma cihazı. Maks. 90°C, 7" dokunmatik ekran. 9 kW ısıtma, 1,0 kW pompa (200 l/min, 2,5 bar).
| Isıtma Gücü Seçenekleri (kW) | 9 / 16 |
| Pompa Gücü | 1,0 kW |
| Marka | RUMMEL |
| Model | TEMP-XL 90 WDC TS |
| Sıcaklık Aralığı | Maks. 90°C (Su) |
| Soğutma Sistemi | Doğrudan Soğutma (Soğutma Vanası) |
| Ekran | 7" Touchdisplay |
| Kontrol | SPS + PID Regülasyonu |
| Pompa Tipi | Radyal Çarklı Pompa — Mekanik Conta (Speck) |
| Pompa Akışı | 200 l/min |
| Pompa Basıncı | 2,5 bar |
| Pompa Gücü | 1,0 kW |
| Isıtma Gücü | 9 kW |
| Soğutma Kapasitesi Seçenekleri | 1/4" ~100.000 kcal/h (Standart) | 3/8" ~125.000 kcal/h | 1/2" ~150.000 kcal/h | 3/4" ~175.000 kcal/h — ΔT=60°C / 3 bar |
| Tank | Paslanmaz Çelik Silindir, 9,4 L |
| Boyutlar | 390 × 800 × 850 mm |
| Ağırlık | 65 kg |
| Renk (Gövde) | RAL 7016 |
| Renk (Ön Panel) | RAL 7035 |
| Su Temas Malzeme | Pirinç |
| Güç Beslemesi | 400/3/50-60/PE |
Üretim hattınıza en uygun çözümü belirleyelim. Formu doldurun, uzman ekibimiz en kısa sürede dönüş yapsın.
Formu doldurun, uzman ekibimiz en kısa sürede dönüş yapsın.