
Doğrudan soğutmalı XXL kalıp şartlandırıcı — 25 kW ısıtma, 1,5 kW pompa
| Isıtma Gücü Seçenekleri (kW) | 25 / 32 / 36 / 48 / 57 / 64 |
| Pompa Gücü | 1,5 kW |
| Maks. Sıcaklık | 90°C |
| Isıtma | 25 kW |
| Pompa | 1,5 kW |
| Debi | 250 l/dak |
| Basınç | 3,5 bar |
| Soğutma | Doğrudan (WDC, ΔT=60°C) |
| Soğutma Bağlantısı | 1/2" ~150K | 3/4" ~175K | 1" ~200K |
| Boyut | 600×1200×1200 mm |
| Ağırlık | 140 kg |
| Elektrik | 400V/3F/50-60Hz/PE |
| Renk | RAL 7016 gövde / RAL 7035 ön panel |
Üretim hattınıza en uygun çözümü belirleyelim. Formu doldurun, uzman ekibimiz en kısa sürede dönüş yapsın.
Formu doldurun, uzman ekibimiz en kısa sürede dönüş yapsın.