
Doğrudan soğutmalı kalıp şartlandırıcı — 9 kW ısıtma, 0,5 kW pompa
| Isıtma Gücü Seçenekleri (kW) | 9 / 16 |
| Pompa Gücü | 0,5 kW |
| Maks. Sıcaklık | 120°C |
| Isıtma | 9 kW |
| Pompa | 0,5 kW |
| Debi | 200 l/dak |
| Basınç | 2,3 bar |
| Soğutma | Doğrudan (WDC) |
| Soğutma Bağlantısı | 1/4" ~125K | 3/8" ~150K |
| Boyut | 330×625×790 mm |
| Ağırlık | 55 kg |
Üretim hattınıza en uygun çözümü belirleyelim. Formu doldurun, uzman ekibimiz en kısa sürede dönüş yapsın.
Formu doldurun, uzman ekibimiz en kısa sürede dönüş yapsın.