
Basınçlı su ile kalıp şartlandırma cihazı. Maks. 160°C, 7" dokunmatik ekran. 9 kW ısıtma, 1,0 kW pompa (60 l/min, maks. 6,0 bar).
| Isıtma Gücü Seçenekleri (kW) | 9 / 16 |
| Pompa Gücü | 0,5 kW |
| Marka | RUMMEL |
| Model | TEMP 160 WIC TS |
| Sıcaklık Aralığı | Maks. 160°C (Basınçlı Su) |
| Ekran | 7" Touchdisplay |
| Kontrol | SPS + PID Regülasyonu |
| Pompa Tipi | Manyetik Kavramalı Basınç Pompası (Speck) |
| Pompa Akışı | 60 l/min |
| Pompa Basıncı | maks. 6,0 bar |
| Pompa Gücü | 1,0 kW |
| Isıtma Gücü | 9 kW |
| Eşanjör Seçenekleri | 10 Plakalı ~50.000 kcal/h (Standart) | 20 Plakalı ~70.000 kcal/h | 40 Plakalı ~90.000 kcal/h — ΔT=80°C / 3 bar |
| Tank | Paslanmaz Çelik Silindir, 9,4 L |
| Boyutlar | 390 × 800 × 850 mm |
| Ağırlık | 65 kg |
| Renk (Gövde) | RAL 7016 |
| Renk (Ön Panel) | RAL 7035 |
| Su Temas Malzeme | Paslanmaz Çelik ve Pirinç |
| Güç Beslemesi | 400/3/50-60/PE |
Üretim hattınıza en uygun çözümü belirleyelim. Formu doldurun, uzman ekibimiz en kısa sürede dönüş yapsın.
Formu doldurun, uzman ekibimiz en kısa sürede dönüş yapsın.