
Doğrudan soğutmalı XL kalıp şartlandırıcı — 9 kW ısıtma, 1,0 kW pompa
| Isıtma Gücü Seçenekleri (kW) | 9 / 16 |
| Pompa Gücü | 1,0 kW |
| Maks. Sıcaklık | 120°C |
| Isıtma | 9 kW |
| Pompa | 1,0 kW |
| Debi | 200 l/dak |
| Basınç | 2,5 bar |
| Soğutma | Doğrudan (WDC) |
| Soğutma Bağlantısı | 1/4" ~125K | 3/8" ~150K | 1/2" ~175K | 3/4" ~225K |
| Boyut | 390×800×850 mm |
| Ağırlık | 65 kg |
Üretim hattınıza en uygun çözümü belirleyelim. Formu doldurun, uzman ekibimiz en kısa sürede dönüş yapsın.
Formu doldurun, uzman ekibimiz en kısa sürede dönüş yapsın.