
Basınçlı su ile kalıp şartlandırma cihazı. Maks. 150°C, 7" dokunmatik ekran. 9 kW ısıtma, 0,5 kW pompa (40 l/min, maks. 5,0 bar).
| Isıtma Gücü Seçenekleri (kW) | 9 / 16 |
| Pompa Gücü | 0,5 kW |
| Marka | RUMMEL |
| Model | TEMP 150 WIC TS |
| Sıcaklık Aralığı | Maks. 150°C (Basınçlı Su) |
| Ekran | 7" Touchdisplay |
| Kontrol | SPS + PID Regülasyonu |
| Pompa Tipi | Manyetik Kavramalı Basınç Pompası (Speck) |
| Pompa Akışı | 40 l/min |
| Pompa Basıncı | maks. 5,0 bar |
| Pompa Gücü | 0,5 kW |
| Isıtma Gücü | 9 kW |
| Eşanjör Seçenekleri | 10 Plakalı ~50.000 kcal/h (Standart) | 20 Plakalı ~70.000 kcal/h | 40 Plakalı ~90.000 kcal/h — ΔT=80°C / 3 bar |
| Tank | Paslanmaz Çelik Silindir, 4,5 L |
| Boyutlar | 330 × 625 × 790 mm |
| Ağırlık | 55 kg |
| Renk (Gövde) | RAL 7016 |
| Renk (Ön Panel) | RAL 7035 |
| Su Temas Malzeme | Paslanmaz Çelik ve Pirinç |
| Güç Beslemesi | 400/3/50-60/PE |
Üretim hattınıza en uygun çözümü belirleyelim. Formu doldurun, uzman ekibimiz en kısa sürede dönüş yapsın.
Formu doldurun, uzman ekibimiz en kısa sürede dönüş yapsın.