
Büyük ölçek basınçlı su ile kalıp şartlandırma cihazı. Maks. 140°C, 7" dokunmatik ekran. 9 kW ısıtma, 1,0 kW pompa (200 l/min, 2,5 bar).
| Isıtma Gücü Seçenekleri (kW) | 9 / 16 |
| Pompa Gücü | 0,5 kW |
| Marka | RUMMEL |
| Model | TEMP-XL 140 WIC TS |
| Sıcaklık Aralığı | Maks. 140°C (Basınçlı Su) |
| Ekran | 7" Touchdisplay |
| Kontrol | SPS + PID Regülasyonu |
| Pompa Tipi | Radyal Çarklı Pompa |
| Pompa Akışı | 200 l/min |
| Pompa Basıncı | 2,5 bar |
| Pompa Gücü | 1,0 kW |
| Isıtma Gücü | 9 kW |
| Eşanjör Seçenekleri | 10 Plakalı ~50.000 kcal/h (Standart) | 20 Plakalı ~70.000 kcal/h | 40 Plakalı ~90.000 kcal/h — ΔT=80°C / 3 bar |
| Tank | Paslanmaz Çelik Silindir, 4,5 L |
| Boyutlar | 390 × 800 × 850 mm |
| Ağırlık | 65 kg |
| Renk (Gövde) | RAL 7016 |
| Renk (Ön Panel) | RAL 7035 |
| Su Temas Malzeme | Pirinç |
| Güç Beslemesi | 400/3/50-60/PE |
Üretim hattınıza en uygun çözümü belirleyelim. Formu doldurun, uzman ekibimiz en kısa sürede dönüş yapsın.
Formu doldurun, uzman ekibimiz en kısa sürede dönüş yapsın.