
Kompakt, güçlü su ile kalıp şartlandırma cihazı. Maks. 90°C, 7" dokunmatik ekran. 9 kW ısıtma, 0,5 kW pompa (60 l/min, maks. 3,8 bar).
| Isıtma Gücü Seçenekleri (kW) | 9 / 12 / 18 |
| Pompa Gücü | 0,5 kW |
| Marka | RUMMEL |
| Model | TEMP-L 90W TS |
| Sıcaklık Aralığı | Maks. 90°C (Su) |
| Ekran | 7" Touchdisplay |
| Kontrol | SPS + PID Regülasyonu |
| Pompa Akışı | 60 l/min |
| Pompa Basıncı | maks. 3,8 bar |
| Pompa Gücü | 0,5 kW |
| Isıtma Gücü | 9 kW |
| Eşanjör Seçenekleri | 10 Plakalı ~40.000 kcal/h (Standart) | 20 Plakalı ~60.000 kcal/h | 40 Plakalı ~80.000 kcal/h — ΔT=60°C / 3 bar |
| Tank Hacmi | Maks. 20 L (su: 13 L, ekspansiyon: 7 L) |
| Boyutlar | 325 × 610 × 700 mm |
| Ağırlık | 55 kg |
| Renk (Gövde) | RAL 7016 |
| Renk (Ön Panel) | RAL 7035 |
| Su Temas Malzeme | Pirinç ve Paslanmaz Çelik |
| Güç Beslemesi | 400/3/50-60/PE |
Üretim hattınıza en uygun çözümü belirleyelim. Formu doldurun, uzman ekibimiz en kısa sürede dönüş yapsın.
Formu doldurun, uzman ekibimiz en kısa sürede dönüş yapsın.