
Orta-büyük ölçek için su ile kalıp şartlandırma cihazı. Maks. 90°C, 7" dokunmatik ekran. 9 kW ısıtma, 0,5 kW pompa (60 l/min, 3,8 bar).
| Isıtma Gücü Seçenekleri (kW) | 9 / 12 / 18 / 24 / 30 |
| Pompa Gücü | 0,5 kW |
| Marka | RUMMEL |
| Model | TEMP-XL 90W TS |
| Sıcaklık Aralığı | Maks. 90°C (Su) |
| Ekran | 7" Touchdisplay |
| Kontrol | SPS + PID Regülasyonu |
| Pompa Akışı | 60 l/min |
| Pompa Basıncı | 3,8 bar |
| Pompa Gücü | 0,5 kW |
| Isıtma Gücü | 9 kW |
| Eşanjör Seçenekleri | Borulu Demet Eşanjör ~40.000 kcal/h ΔT=60°C / 3 bar | Borulu Demet Eşanjör ~60.000 kcal/h ΔT=60°C / 3 bar | 10 Plakalı Eşanjör ~40.000 kcal/h ΔT=60°C / 3 bar (Standart) | 20 Plakalı Eşanjör ~60.000 kcal/h ΔT=60°C / 3 bar | 40 Plakalı Eşanjör ~80.000 kcal/h ΔT=60°C / 3 bar | 30 Plakalı Eşanjör DN 1¼" ~235.000 kcal/h ΔT=60°C / 3 bar |
| Tank Hacmi | Maks. 35 L (su: 24 L, ekspansiyon: 11 L) |
| Su Temas Malzeme | Pirinç ve Paslanmaz Çelik |
| Güç Beslemesi | 400/3/50-60/PE |
Üretim hattınıza en uygun çözümü belirleyelim. Formu doldurun, uzman ekibimiz en kısa sürede dönüş yapsın.
Formu doldurun, uzman ekibimiz en kısa sürede dönüş yapsın.