
Büyük ölçek için su ile kalıp şartlandırma cihazı. Maks. 90°C, 7" dokunmatik ekran. 18 kW ısıtma, 1,8 kW pompa (100 l/min, maks. 5,8 bar).
| Isıtma Gücü Seçenekleri (kW) | 18 / 24 / 30 / 36 |
| Pompa Gücü | 1,8 kW |
| Marka | RUMMEL |
| Model | TEMP-XXL 90W TS |
| Sıcaklık Aralığı | Maks. 90°C (Su) |
| Ekran | 7" Touchdisplay |
| Kontrol | SPS + PID Regülasyonu |
| Pompa Akışı | 100 l/min |
| Pompa Basıncı | maks. 5,8 bar |
| Pompa Gücü | 1,8 kW |
| Isıtma Gücü | 18 kW |
| Eşanjör Seçenekleri | Borulu Demet Eşanjör ~80.000 kcal/h (Standart) | Plakalı Eşanjör maks. ~235.000 kcal/h | Plakalı Eşanjör maks. ~450.000 kcal/h — ΔT=60°C / 3 bar |
| Tank Hacmi | Maks. 70 L (su: 46 L, ekspansiyon: 24 L) |
| Su Temas Malzeme | Pirinç ve Paslanmaz Çelik |
| Güç Beslemesi | 400/3/50-60/PE |
Üretim hattınıza en uygun çözümü belirleyelim. Formu doldurun, uzman ekibimiz en kısa sürede dönüş yapsın.
Formu doldurun, uzman ekibimiz en kısa sürede dönüş yapsın.